Yoso

Trápíte se? Možná k tomu máte i své důvody. Každopádně to je ale právě tento web, který vám určitě nenadělá žádné další vrásky na vašem čele.

Když sexy boty, tak Pleaser


Dámské boty na vysokém podpatku Pleaser již ve svém názvu mohou naznačovat myšlenkové pochody mnoha mužů, kteří vysloveně ve své mysli prosí, aby jim dívka propůjčila nožku a mohli si botu vyzout a pokochat se tím, co je uvnitř. Propadnout kouzlu krásy ženských chodidel není vůbec obtížné, oslovují nás svými tvary, barvou, a do jisté míry i vůní. Na chodidlech je celá řada jevů, pro které stojí za to, propůjčit jim svůj obdiv a lásku.

sexy boty

Anatomie celého těla – chodidla jsou vnímána jako brána do duše a mapa celého těla. Někteří duchovní mistři rádi používají slogan: „Ukaž mi svá chodidla, a já ti povím, jak jsi na tom po zdravotní stránce.“ Z chodidel lze diagnostikovat nejen choroby, ale i rozpoložení a životní styl. Díváme-li se na bosé chodidlo, vnímáme, jak je člověk nastaven, jak se stravuje, jak chodidla zatěžuje a přetěžuje, a kde jsou jeho slabiny a silné stránky. Z chůze samotné lze také vyčíst například přetížení jater, tlustého střeva, ledvin, srdce, plic a dalších orgánů.

Sexy chodidla – má-li chodidlo vyvážené proporce, můžeme o něm říci, že je sexy. Prostě se nám líbí, podobně, jako se vám líbí některé obličeje. Mnoho mužů dokáže říci, že je žena ošklivá, protože má třeba velký nos, odstáté uši, příliš tenké rty nebo nesouměrně postavené oči, nos a bradu. Totéž platí i o chodidlech, pokud jsou krásně tvarovaná, uspokojují nás, a pokud jsou například plochá, s paličkovými prsty nebo srůsty prstů, vnímáme je jako škaredá.

dívka v šatech

Chodidlové svádění – ženy mohou skrze svá krásná chodidla muže velmi dovedně svádět, například zmiňovanými modely bot Pleaser. S nimi totiž nádherně vynikne kotník, úzká pata, deltovitě se rozšiřující nárt a hluboká podélná a příčná klenba. Jestliže jsou pak boty Pleaser k dispozici při milostných hrátkách, jejich vyzouvání bude provázet obrovské sexuální vzrušení při pohledu na vytlačené otisky prstů na stélce, a pak při pokládání chodidel na ramena a na obličej.