1. Co je to desetikroková korejská rutina?

V Koreji ženy pečují o svou pleť již v ranném věku. Jejich péče obsahuje 10 kroků, které mají své blahodárné účinky pro zdraví a krásu pleti. Rutina začíná dokonalým číštěním pleti, pokračuje peelingem, využíváním koncentrovaných produktů jako jsou masky a séra, poté dokonalou hydrataci. Více čtěte zde.

2. Copak musím zařadit do své každodenní rutiny všech 10 kroků?

Nemusíte. Přestože tato technika prokozatelně funguje pro mnohé z nás, nemusí vyhovovat každé ženě. Posuďte sami, co je optimální pro Váši pleť.

Pokud si nejste jistá všemi 10 kroky, můžete je postupně zařadit do své denní a noční rutiny.Začněte však těmi, které jsou naprosto essenciální, a to jsou dokonalé čištění, hydratace a použítí krému se slunečním faktorem.

3. Jsou veškére produkty na strankách YOSO organické?

Jedině produkty, které neobsahují žádné konzervační složky jsou 100% organické. Zcela ekologický produkty však mají velice nízkou trvanlivost. Produkty, které najdete na našich stránkách sice nejsou 100% organické, ale obsahují spoustu přírodních složek. Jsou zároveň velice kvalitní, jemné a šetrné.

4. Jsou Vaše produkty originální?

Veškeré produkty na strankách yoso.cz jsou naprosto originální. Své výrobky pořizujeme u certifikovaných evropských distributorů, kteří produkty získávájí přímo od výrobců. Dbáme na to, aby naše produkty byly čerstvé s dlouhou dobou trvanlivosti.