Yoso

Trápíte se? Možná k tomu máte i své důvody. Každopádně to je ale právě tento web, který vám určitě nenadělá žádné další vrásky na vašem čele.

I vás to může potkat


Podle průzkumů spolu ze začátku vztahu páry souloží téměř denně, některé dokonce vícekrát denně. Jenže jak se vztah mění, četnost styku se snižuje. Není výjimkou, že po několika letech vztahu, kdy páry řeší bydlení, každodenní starosti a péči o děti, mají sex jen jednou týdně, a i to je někdy hodně. Může za to především to, že lidé už se znají, nemají u sebe co vzájemně objevovat, a někdy řeší i pozvolný nástup zdravotních problémů.

muž a žena

U mužů je problém často v tom, že mají problém s erekcí. To samozřejmě způsobuje pokles četnosti pohlavního styku na naprosté minimum, a někdy dojde k tomu, že spolu páry vůbec sex nemají. Velice častým problémem je stres, který způsobuje erektilní dysfunkci. Dalším důvodem proč erekce nefunguje jak má, je pokles testosteronu nebo pozvolný nástup nějakého onemocnění. Většinou člověk nedokáže sám přijít na co co způsobuje jeho problémy s erekcí, a tak je nutné navštívit lékaře, který pacienta vyšetří.

Pokud jde jen o pokles hormonů nebo o dočasné psychické problémy, které také mohou mít významný vliv na funkčnost erekce, můžete tento problém vyřešit jednoduše, a to pomocí volně dostupných přípravků na erekci. Nemusíte řešit Viagru, která je dostupná jen na základě lékařského předpisu, ale můžete si vybrat z celé škály volně dostupných přípravků, které mají téměř totožné složení a také stejný výsledek. Za pomoci těchto doplňků stravy se upraví hladina hormonů a vaše tělo zase začne fungovat jak má.

léky viagra

Díky tomu si budete zase moct užívat sex naplno. Už žádné výmluvy na únavu nebo na bolesti hlavy, které jsou u mužů také velice oblíbené. Mnoho mužů se bohužel stydí přiznat že mají nějaké problémy, které jim brání v sexu. Jenže tyto problémy mohou vést až ke krachu vztahu, protože dlouhodobě bez sexu žádný vztah nevydrží. Řešte problémy včas, zachráníte si vztah i zdraví.