Yoso

Trápíte se? Možná k tomu máte i své důvody. Každopádně to je ale právě tento web, který vám určitě nenadělá žádné další vrásky na vašem čele.

Elektro a syn


Používání elektra je opravdu jednoduché, tedy hlavně pro ty lidi, kteří se v tom vyznají. Ale předpokládám, že dnešní doba je taková, kdy se v elektru anebo v technice vyzná opravdu každý člověk, a to včetně malých dětí. Například můj pětiletý syn se už také vyzná v elektru a v technice. Dokonce umí ovládat rychlovarnou konvici anebo i mikrovlnnou troubu. Předpokládám, že syn není sám v tomhle věku, který se vyzná dokonale v technice anebo v elektru. A víte, co má můj syn nejraději? Hlavně to, když může nějaké elektro rozbíjet, takže se u nás vždycky schází různé vařiče a podobně. Asi ho vrtání moc baví.

Elektro se musí dobře pochopit.

Samozřejmě, že mu vždycky musím ustřihnout šňůru, aby ho náhodou nenapadlo dát tohle elektro do zásuvky. Takže vlastně mu to všechno ustřihnu, a ještě ho pořádně poučím, že kdyby něco strkal někdy do zásuvky, že shoří a že už nebude existovat a syn mám z toho strach. Víte, já ho takhle musím postrašit. Protože mám opravdu strach, že by něco udělal, ale zatím se ještě ani jednou nepokusil dávat něco do zásuvky, ale i tak mu od každého elektra většinou všechno přestřihnu a je to takové jistější. A myslím si, že elektro využívají nejenom takhle děti na hraní, ale hlavně i na to, že to využívají ke kladným hrám.

Elektro syn miluje.

Třeba se tím také učí. Například my jsme doma také měli takový kobereček, na který se šlapalo a on hrál. Bylo to opravdu perfektní elektro, taková skvělá interaktivní hračka, kde se děti potom učily pohybu anebo se také učily tancovat. Podle mého názoru tohle je opravdu prima a řeknu vám, že starší dceři se tohle moc líbilo. Líbilo se jí to do té doby, dokud to její mladší bratr, můj mladší syn, nerozbil. Bohužel on do toho mlátil kladívkem. Ani nevím, kde vzal kladívko, asi ho partner neuklidil a syn se k němu dostal. Byla jsem opravdu hodně naštvaná a partnerovi jsem to řádně vyčinila.