O nás

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe, kdysi prohlásil John Lennon. Náš příběh začíná tady!

Zhruba před pár lety moje pokožka zažívala peklo, vyzkoušela jsem všechno od drahých francouzských značek až po krémy z lékarny. Jak se vyřešil jeden problém, hned se objevil druhý.

Tehdy v práci jsem přípravovala referát o Jižní Koreji a jelikož jsem perfektcionista a puntičkářka, skočila jsem do toho po hlavě. Vše o této zemi mě začalo fascinovat. Od jídla až po jejich krásný styl oblékání, ale nejvíce mě zaujala jejich dokonalá plet'.

Můj zájem natolik vzrostl, že jsem začala studovat vše o korejském způsobu péči o pleť. Při své následné cestě do New Yorku jsem musela navštívit Korea Town a téměř vše vyzkoušet. Moje pokožka se časem začala transformovat a já se zamilovala do korejských produktů.

Postupně jsem začala doporučovat jejich výrobky rodině a přátelům. Doporučené produkty získaly obrovský ohlas, a tehdy se zrodila myšlenka založit YOSO.

Yoso v korejském překladu znamená element, neboli částice. YOSO jsem založila s malou skupinkou nadšenců a milovníků kosmetiky. Věříme, že péče o pleť je důležitá pro každou ženu. Správná péče je základním elementem pro krásnou pokožku a má i velký význam pro sebevědomí každé ženy. Co by mohlo být tajemstvím mých blízkých, je ted' tajemství nás všech. Své produkty nejprve otestujeme a pečlive ověříme jejich složení, a teprve poté odebíráme od certifikovaných evropských distributorů. Výbíráme ty nejkvalitnější výrobky, které spojují tradiční přírodní látky a novodobý pokrok. Produkty uchováváme podle českých obchodních norem, až do chvíle než je Vám s láskou zašleme.

Prozatím jsme na začátku, ale intenzivně pracujeme na zlepšení a rozšíření naší nabídky. Jsme připraveni a nadšeni získat vaše názory, postřehy a nápady. Naším cílem je s Vámi vytvořit svět krásných a sebevědomých žen a mužů zářících od hlavy až k patě.

Děkujeme za Vaši důvěru.

S láskou,

Ghazal Ansary a tým Yoso

4-single-default.jpg

Marketing

subheading
right-img.jpg

Marketing

subheading
right-img.jpg

Marketing

subheading
right-img.jpg

Marketing

subheading
right-img.jpg

Marketing

subheading
right-img.jpg

Marketing

subheading